2,8 MLN ZŁ NA E-USŁUGI W WYSZKOWSKIM SZPITALU

REKLAMA

Szybki dostęp do dokumentacji medycznej i sprawny przepływ informacji na linii pacjent – lekarz to wszystko już niedługo będzie możliwe dzięki wprowadzanemu w SPZZOZ w Wyszkowie systemowi e-usług. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

REKLAMA

Umowę o dofinansowanie projektu podpiszą jutro wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska, członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc oraz dyrektor SPZZOZ w Wyszkowie Cecylia Domżała. Wartość projektu to ponad 3,5 mln zł, z czego 2,8 mln zł stanowić będzie wsparcie z UE.

Projekt otrzyma unijne dofinansowanie w ramach konkursu z Działania 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza. Nabór ogłosiła i przeprowadziła Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT