19–latek zatrzymany za kradzież

REKLAMA

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Łomży wspólnie z funkcjonariuszami z Posterunku Policji w Jedwabnem zatrzymali sprawcę kradzieży  kluczy nasadowych, agregatu prądotwórczego oraz felg aluminiowych z oponami. Łączna suma strat około 10 tys. złotych.

REKLAMA

Mówi Urszula Brulińska z łomżyńskiej policji.

Sprawcą okazał się 19-letni mieszkaniec Rakowa gmina Mały Płock. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT