19 medali wywalczonych w Broku

REKLAMA

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai wywalczył 19 medali w Ogólnopolskim Turnieju w Broku.

REKLAMA

Zawodnicy zdobyli najwięcej medali ze wszystkich drużyn. Dziesięciu z nich walczyło w finałach, a pięciu z nich stanęło na pierwszym miejscu.

Złoto zdobyli: Toczyska Nikola, Dzierżanowski Kacper, Frączyk Kacper, Pasek Ewa, Kopański Oliwier.
Srebro: Pasek Zuzanna, Parafiński Tomasz, Bilwin Jan, Skłodowski Karol, Baczewska Magda.

Trzecie miejsca wywalczyli: Dobosz Oliwia, Cydejko Aleksander, Dobosz Patryk, Żółkowski Kamil, Obuchowski Paweł, Stelmach Mateusz, Przychodzki Mateusz, Pędzich Wiktoria, Sadlik Natalia.

Dodatkowo w kata Tomasz Parafiński wywalczył również drugie miejsce.

Ostrowską drużyną opiekowali się sensei Radosław Grabowski oraz sensei Tomasz Marcjaniak.
Obaj trenerzy również sędziowali podczas zawodów.

W turnieju wzięło udział 130 zawodników z 14 klubów karate kyokushin.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT