19-latek usłyszał m.in. zarzut kradzieży paliwa

REKLAMA

Kilka zarzutów usłyszał 19-letni mieszkaniec Marek. Mężczyzna odpowie za kradzież paliwa, jazdę bez uprawnień, brak aktualnego przeglądu technicznego i brak tablic rejestracyjnych pojazdu.

REKLAMA

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży został poinformowany o kradzieży na stacji paliw w Kisielnicy. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca samochodu marki fiat uno zatankował paliwo za prawie 210 złotych i nie chciał za nie zapłacić. Kiedy usłyszał od obsługi, że sprawą zajmie się policja oddalił się ze stacji zostawiając tam samochód.

Poinformowała Urszula Brulińska z KMP w Łomży.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT