18 Medali dla MKKK na Mazowieckiej Lidze Karate

REKLAMA

16 kwietnia w Siedlcach odbyła się kolejna edycja Mazowieckiej Ligi Karate.  W turnieju wzięło udział 190 karateków z klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate. Zawodnicy MKKK SHINKYOKUSHIN zdobyli łącznie 18 medali.

REKLAMA

Mówił sensei Artur Prusiński, który wspólnie z sensei Marcinem Zającem przygotowali zawodników do zawodów. Drużynowo MKKK SHINKYOKUSHIN zajął 2 miejsce.

W sobotę odbył się również turniej w Radomiu Dragon Fight Kyokuskin Cup 2016, w którym zaprezentowało się czworo seniorów reprezentujących klub.

My również trzymamy kciuki za zawodników MKKK SHINKYOKUSHIN.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT