17-latek aresztowany na 3 miesiące

REKLAMA

Trzymiesięczny areszt zastosował sąd wobec 17-latka podejrzanego o udział w rozboju.

REKLAMA

Jak już informowaliśmy do zdarzenia doszło 8 maja. Dwóch sprawców zaatakowało starszego mężczyznę obezwładniając go gazem. Zrabowali mu m.in. portfel. Tego samego dnia było już pierwsze zatrzymanie. Jednak z ustaleń policjantów wynikało, że w zdarzeniu udział brał jeszcze jeden młody mężczyzna. Jego personalia ustalono zaraz po napadzie. 17-latek ukrywał się przed policjantami. Został zatrzymany w miniony poniedziałek na terenie osiedla Wojciechowice poinformował Sylwester Marczak, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Za dokonanie rozboju 17-latkowi grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT