16 lipca odbędzie się wręczenie dyplomów ukończenia Wyższej Szkoły Ekonomiczno- Społecznej w Ostrołęce

REKLAMA


Uroczystość rozpocznie się o godzinie 10 w Auli Europa Hymnem Polski i Unii Europejskiej. Następnie rektor Ireneusz Żuchowski przywita wszystkich zgromadzonych gości. Po czym zostaną wręczone wyróżnienia i dyplomy, wystąpią też przedstawiciele absolwentów.

Na koniec zostanie odśpiewany gaudeamus.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT