„150. rocznica Powstania Styczniowego 1863 roku” – wystawa

REKLAMA

We wtorek 22 stycznia w Miejsko – Gminnej Bibliotece w Wyszkowie zostanie otwarta wystawa pod tytułem '150. rocznica Powstania Styczniowego 1863 roku”.

REKLAMA

Wystawie towarzyszyć będzie sesja historyczna ”Powstanie styczniowe przyczyny, przebieg, skutki”.  Prelekcje na temat 'Poszli nasi w bój bez broni” – czy powstańcy styczniowi rzeczywiście byli straceńcami?” wygłosi  Jarosław Górski, kulturoznawca, pisarz, krytyk literacki i popularyzator kultury, a także Konrad Wróbel „Powstanie Styczniowe na Ziemi Wyszkowskiej”.

Otwarcie wystawy autorstwa Mirosława Powierzy o godzinie 11.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT