15 września w Urzędzie Miasta podsumowano tegoroczną edycję konkursu na 'Najpiękniejszą posesję, balkon i ogródek przyblokowy w mieście” (zdjęcia)

REKLAMA

Głównym celem przedsięwzięcia jest poprawa wizerunku Ostrołęki oraz zachęcenie mieszkańców do wspólnego działania na rzecz rozwoju lokalnego.

REKLAMA

Mówiła Elżbieta Godlewska, dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta. Nagrody i wyróżnienia wręczył prezydent Janusz Kotowski.

Dla większości uczestników praca w ogrodzie to wielka pasja.

Podkreśliła Halina Kurowska, uczestniczka konkursu.

Lista nagrodzonych:

I. Posesje prywatne:

Nagroda I  – Beata Zielińska ul. Nadziei 12B                                                                   
Nagroda I  – Beata Mrozek ul. Prusa 61                                                                             
Nagroda II  – Bogusława i Włodzimierz Mastalerz ul. Żeromskiego 148           

Wyróżnienie – Barbara i Krzysztof Gocłowscy ul. Ks. Skierkowskiego 11              
Wyróżnienie – Tadeusz Pawełczyk ul. Szmaragdowa 5                                                                                     

II. Balkony

Nagroda I  – Maria i Andrzej Ciepierscy ul. Berlinga 1/8                                        
Nagroda I  – Bogumił Kurowski ul. Madalińskiego 19/15                       
Wyróżnienie – Wiesława Gromadzka ul. Pileckiego 17/1                                        
Wyróżniene – Janina Janicka ul. Kleeberga 11/11                              

III. Ogródki przyblokowe

Nagroda I – Wspólnota Mieszkaniowa ul. Partyzantów 6                              
Nagroda I – Wspólnota Mieszkaniowa ul. Partyzantów 14                      
Nagroda II – Wspólnota Mieszkaniowa ul. Sienkiewicza 24-26                     
Wyróżnienie – Elżbieta Bartkowska ul. Sochaczewskiego 4/12                     
Wyróżnienie – Ewa Głażewska ul. Sochaczewskiego 2/2                                                                  
Wyróżnienie   – Hanna Bartkowska ul. Sochaczewskiego 2/11                                   
Wyróżnienie – Henryka Szewczak ul. A. Jezierskiego 10/1                                                 
Wyróżnienie – Halina Łada ul. Kleeberga 3/8                                                                                               
Wyróżnienie  – Spółdzielnia Mieszkaniowa VIKTORIA ul. Ks. Skierkowskiego 18
Wyróżnienie – Henryk Dąbrowski ul. Berlinga 6/12                                                                                                       
Wyróżnienie  – Aniela Dąbkowska ul. Sucharskiego 1/12                                                                                       
Wyróżnienie     – Wspólnota Mieszkaniowa ul. Partyzantów 4                                                                               

IV.  Instytucje, zakłady pracy, jednostki organizacyjne, sklepy itp.

Nagroda I  – Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Zbawiciela Świata ul. Goworowska 49       
Nagroda II  – OSON 'Motylki” ul. Mazowiecka 2                                                                                                                 
Wyróżnienie – Dom Pomocy Społecznej ul. Rolna 27                                                                                                       
Wyróżnienie  – Dom Pomocy Społecznej PCK 'Wrzos” ul. I Armii Wojska Polskiego 32

V. Szkoły, przedszkola.

Nagroda I  – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego ul. Sienkiewicza 15

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT