14 września prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski spotkał się z dyrektorami miejskich szkół i przedszkoli

REKLAMA

Tematem rozmów była sytuacja ostrołęckiej oświaty u progu nowego roku szkolnego, a także możliwości i ograniczenia finansowe wynikające z budżetu miasta.

REKLAMA

Tylko w ubiegłym roku samorząd wspomógł oświatę kwotą 35 milionów złotych pochodzących z dochodów własnych. Podobna sytuacja zapowiada się w roku bieżącym – informuje Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

Spotkanie odbyło się w Urzędzie Miasta Ostrołęki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT