130 paczek żywnościowych dla samotnych mieszkańców gminy Kadzidło

REKLAMA

Prawie 900 kg produktów spożywczych zebrano w Kadzidle podczas Przedświątecznej Zbiórki Żywności. Dzięki zaangażowaniu uczniów i mieszkańców, blisko 130 paczek trafiło do osób samotnych z terenu gminy.

REKLAMA

Przedświąteczna Zbiórka Żywności organizowana po raz kolejny w gminie Kadzidło połączyła pokolenia i serca otwarte na drugiego człowieka. Większość paczek trafiła już do potrzebujących, do osób, które nie mogły ich samodzielnie odebrać  zostaną dostarczone w piątek (22 grudnia).

Podkreśla Dariusz Łukaszewski, wójt gminy Kadzidło.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT