123 KILOGRAMY RYB – MARATOŃCZYCY DALI CZADU

REKLAMA

Siódma edycja maratonu wędkarskiego organizowanego przez koło Narew przyniosła nieoczekiwane rekordy. 30 wędkarzy w ciągu 17 godzin złowiło ponad 123 kilogramy ryb, głównie krąpia, płotki i leszcza.

REKLAMA

Zwycięzca w klasyfikacji na najlepszego wędkarza maratonu Jarek Nowak złowił ponad 12 kilogramów ryb. Jego zwycięska drużyna zaliczyła pulę ponad 29 kilogramów.

Piotr Wrzeszcz złowił największego lina wprost z nurtu rzeki o wadze 1670 g, największy leszcz został złowiony przez Romana Balceraka.

Zawody rozgrywane były na żywej rybie, wszystkie z powrotem wróciły do wody.

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce –  drużyna w składzie: Jastrzębski Rafał, Nowak Jarosław, Kozikowski Radosław

II miejsce- dr. w składzie:  Samborski Zbigniew, Cichowski Zbigniew, Chrostek Marek –Energopap

III miejsce dr. W składzie: Tyszka Grzegorz, Lis Zbigniew, Romanik Łukasz.

Fot. www.ostroleka.com.pl/pzw-narew38

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT