11 czerwca na placu przy Zespole Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce odbył się festyn zatytułowany 'My Twoją szansą”.

REKLAMA

Spotkanie było okazją do integracji społeczności szkolnej, uczniów, rodziców i nauczycieli. Mówi dyrektor Waldemar Salis.

REKLAMA

Na uczestników zabawy czekało wiele atrakcji, m.in.  loteria fantowa, licytacje, gry i konkursy z nagrodami. Młodzież bardzo aktywnie zaangażowała się w  promocję swojej szkoły.

Festyn został zorganizowany po raz piąty.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT