10 zarzutów kradzieży z włamaniem

REKLAMA

10 zarzutów kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj mężczyźni. Podejrzani są o serię włamań w Kadzidle.

REKLAMA

Przed kilkunastoma dniami w wyniku działań operacyjnych policjanci ostrołęckiego wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu, wspólnie z funkcjonariuszami z posterunku w Kadzidle zatrzymali podejrzanych mężczyzn w związku z serią włamań w Kadzidle. Ustalili wtedy, że sprawcy dokonali 8 włamań. Policjanci kontynuowali sprawę, która miała charakter rozwojowy. W wyniku dalszych działań kryminalni ustalili, że 18-latek wspólnie ze swoim nieletnim kolegą dokonali jeszcze dwóch włamań. Zdarzenia te miały miejsce na ul. Kościuszki w Kadzidle w grudniu 2011 roku i w lutym br. Sprawcy działali w ten sam sposób. Do pomieszczeń dostawali się poprzez wyważanie drzwi lub też po wcześniejszym wyłamaniu zamka.

Zatrzymanym postawiono 10 zarzutów kradzieży z włamaniem. Obaj przyznali się do zarzucanych czynów.

K.J.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT