1 sierpnia 1944 roku grupa młodzieży stanęła do walki w obronie stolicy

REKLAMA

Dziś świętujemy 67 rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. W miastach całej Polski, dla upamiętnienia tego wydarzenia, o godzinie 17 zabrzmią syreny.

REKLAMA

W ciągu 63 dni walk zginęło ponad 100 tysięcy osób, a większa część zabudowy stolicy została zniszczona.

Zapytaliśmy ostrołęczan, z czym kojarzy im się dzisiejsza data.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT