back to top
3.6 C
Ostrołęka
poniedziałek, 24 lutego 2025 r.

Znajomy na Messengerze poprosił o pożyczkę? Uważaj, to może być oszustwo!

REKLAMA

Ostrołęczanka kliknęła w nadesłany link i straciła dostęp do Facebooka. Zauważyła, że ktoś włamał się na jej konto na portalu społecznościom i rozsyła do znajomych prośbę o pożyczkę. Na szczęście znajomi nie dali się oszukać.

Oszuści najpierw włamali się na konto znajomej kobiety i wysłali z niego do 19 – latki link z ankietą. Po wejściu w niego ostrołęczanka została automatycznie przekierowana na stronę logowania do FB, jednak nie mogła wejść na swoje konto.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Po 'przejęciu” jej konta przestępcy wysłali do jej znajomych prośby o pożyczenie pieniędzy na zakupy. Na szczęście znajomi w porę zorientowali się, że mają do czynienia z próbą oszustwa.

Policjanci apelują, zanim przekażesz komukolwiek kod BLIK upewnij się, że za prośbą o pomoc finansową nie kryje się próba oszustwa!

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex