Zakończenie wakacji i III Kurpiowski Rajd Motocyklowy

REKLAMA

Zespół Kobranocka był gwiazdą wieczoru III Kurpiowskiego Rajdu Motocyklowego.

REKLAMA

Impreza odbyła się w minioną sobotę. Zorganizowali ją radio OKO, galeria Bursztynowa oraz Stowarzyszenie i Klub Turystyki Motocyklowej Traveling Spiders Ostrołęka – mówi jego wiceprezes Piotr Grzyb.

Zwycięzcą III Kurpiowskiego Rajdu Motocyklowego został Grzegorz Gałka z Ostrołęki, drugie miejsce zajął Andrzej Gwiazda z Warszawy, a trzecie Artur Rosochacki z Rzekunia.

Najstarszy motocykl – M-72 (1958 ) Rafał Kaczmarczyk.

Najdłuższa przebyta trasa do Ostrołęki – Dawid Czaja z Gdańska.

Patronat nad imprezą objął prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski, patronat medialny Radio OKO.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT