back to top
4.7 C
Ostrołęka
poniedziałek, 12 maja 2025 r.

Wolontariat w NGO – szansa na rozwój organizacji

REKLAMA

2 kwietnia Stowarzyszenie Mazowieckie Inicjatywy Społeczne oraz Centrum Wolontariatu w Warszawie zapraszają na konferencję do Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce.

REKLAMA

Spotkanie organizowane w ramach projektu 'Wolontariat w NGO – szansą na rozwój organizacji’ rozpocznie się o godzinie 12. Podczas konferencji zostaną poruszone kwestie długoterminowej pracy społecznej jako szansy na rozwój miasta i okolic, ponadto przygototwano trzy panele dyskusyjne zatytułowane: Aspekty prawne wolontariatu, Aspekty prawne wolontariatu w szkole oraz Jak założyć szkolne koło wolontariatu?

Podkreślił Jakub Frydryk prezes Stowarzyszenia Inicjatywy Społeczne.

(mm)

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex