sprawdź szczegóły
back to top
1.5 C
Ostrołęka
piątek, 2 stycznia 2026 r.

Walczmy z przemocą – wspólną mocą

REKLAMA
Operetki czar

Przedstawiciele miejskich instytucji, które w 2011 roku brały udział w realizacji rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań 'Razem Bezpieczniej”, podsumowali  efekty swojej pracy. Projekt pod nazwą 'Walczmy z przemocą – wspólną mocą” przygotował Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Ostrołęce. O Efektach mówi Anna Wysocka, kierownik ośrodka.  

REKLAMA

Ponadto udało się zwiększyć współpracę pomiędzy OIK, Policją, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie, kuratorami sądowymi, pedagogami szkolnymi, służbą zdrowia, Prokuraturą, MKRPA i innymi organizacjami mającymi na uwadze poprawę bezpieczeństwa.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex