VII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SOŁECTW

REKLAMA

Na boisku przy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Olszewie-Borkach 15 maja odbył się VII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SOŁECTW Z OKAZJI OTWARCIA SEZONU O PUCHAR WÓJTA GMINY OLSZEWO-BORKI zorganizowany w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

REKLAMA

Rywalizowało 10 drużyn z terenu powiatu ostrołęckiego. Trzy najlepsze drużyny: BRONX, LKS OLSZEWO-BORKI, ZGRANA PACZKA otrzymały puchary ufundowane przez wójta gminy Olszewo-Borki Krzysztofa Szewczyka oraz drobne upominki przekazane przez Ministerstwo Rozwoju regionalnego oraz Mazowiecką Jednostkę Wdrażania Programów Unijnych.

Statuetkę dla najlepszego bramkarza otrzymał MICHAŁ ŻARNOCH, dla najlepszego zawodnika – Artur Rawa, królem strzelców został JAKUB CHABEREK.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT