7.2 C
sobota, 26 października 2024 r.

UKS Atria na podium

Uczniowski Klub Sportowy Atria wywalczył 3 medale w Turnieju Tańca Towarzyskiego dla dzieci i młodzieży Flexi Dance 2017.

Impreza odbyła się w minioną niedzielę w Warszawie. Ostrołęccy tancerze reprezentujący UKS Atria, działający przy Klubie Lokator OSM wywalczyli złoto
i srebro.

Kategoria wiekowa 8-9 lat klasa taneczna H: para Krzyś Pabich i Łucja Sakowska zajęła I miejsce, Jaś Śniadach – Oliwia Mróz II miejsce.

Pierwszy udany start w wyższej kategorii wiekowej zaliczyli  Alan Świderek i Klaudia Mróz, którzy w kategorii wiekowej 10-11 lat, klasa H również wywalczyli II miejsce.