Trwa OFF

REKLAMA

Wernisażem wystawy 'Wspólna podłoga” Anny Liminowicz rozpoczął się wczoraj (9 października) w Cafe Fusy VII Ostrołęcki Festiwal Fotografii. Autorka do swojego projektu zaangażowała osoby, które mieszkają pod wspólnym dachem i mimo osiągnięcia finansowej niezależności dzielą swój dom z innymi.

REKLAMA

Jak podkreśla autorka zdjęcia są dopełnieniem dokumentu, nad którym pracowała wiele miesięcy.

Wieczorem w Galerii Ostrołęka została otwarta wystawa 'Inside/Outside” Filipa Ćwika. Dzisiaj natomiast o godz. 18 organizatorzy festiwalu zapraszają do holu OCK na spotkanie z pracami Grażyny Miślińskiej i Sławomira Olzackiego. W piątkowy wieczór w Galerii Ostrołęka swoje fotografie zapreznetują Olga Świątecka i Monika Redisz.

galeria

Program:
9 X, godz. 18.00, hall OCK (ul. Inwalidów Wojennych 23)
Wernisaż wystawy 'Narodziny Europy zapór” oraz 'Ostańce z Celinowacza”
Grażyny Myślińskiej i Sławomira Olzackiego

9 X, godz. 19.00, Galeria OSTROŁĘKA (pl. Bema 14)
Wernisaż wystawy 'Wstyd” Olgi Świąteckiej i Moniki Redzisz

10-11 X, Galeria OSTROŁĘKA (pl. Bema 14)
Warsztaty fotografii portretowej
Zapisy do 5 października w Galerii. Ilość miejsc ograniczona.

16 X, godz. 19.00, Klubokawiarnia Wehikuł (ul. Głowackiego)
Wernisaż wystawy 'Laureaci konkursu fotograficznego INQBATOR 2015′
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

17-18 X, dawne Kasyno (ul. Bogusławskiego)
’Galeria Bezdomna”
Wernisaż wystawy 17 X, godzina 18.00

29 X, godz. 19.00, Galeria OSTROŁĘKA (pl. Bema 14)
Wernisaż wystawy 'Zaginieni” Karoliny Jonderko

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT