back to top
2.7 C
Ostrołęka
niedziela, 23 lutego 2025 r.

Tradycyjna Akcja Mikołajkowa w Gminie Rzekuń – radość i muzyka dla wszystkich

REKLAMA

W gminie Rzekuń odbyła się tradycyjna akcja mikołajkowa, która po raz kolejny dostarczyła dzieciom i dorosłym niezapomnianych wrażeń. Z udziałem strażaków ochotników Święty Mikołaj odwiedził najmłodszych, wręczając im prezenty podczas ich drogi na mszę świętą. W trakcie swojej podróży dotarł do różnych zakątków gminy, ciesząc się każdym dziecięcym uśmiechem.

Dla starszych mieszkańców zorganizowano koncert bożonarodzeniowy, który odbył się w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu. W pięknie udekorowanej świątyni Ostrołęcka Orkiestra Kameralna zaprezentowała pieśni adwentowe i kolędy. Wydarzenie, które stało się już tradycją, zgromadziło licznych mieszkańców gminy, spragnionych magii świątecznych dźwięków.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Podkreśla wójt Bartosz Podolak.

W akcję zaangażowali się OSP, Gminna Biblioteka Publiczna, Zakład Obsługi Gminy oraz Ośrodek Pomocy Społecznej i Urząd Gminy w Rzekuniu.

Fot. UG Rzekuń

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex