sprawdź szczegóły
back to top
-5.9 C
Ostrołęka
wtorek, 13 stycznia 2026 r.

Tłumy uczniów na ostrołęckim Forum Edukacyjnym

REKLAMA
Operetki czar

Szkoły z Ostrołęki kusiły 24 marca swoimi ofertami prezentując je uczniom najstarszych klas podstawówek, którzy już za kilka miesięcy zakończą ten etap kształcenia. Aby ułatwić im decyzję w jakim kierunku kontynuować naukę w hali im. Arkadiusza Gołasia odbyło się Forum Edukacyjne. Mówi Prezydent Łukasz Kulik.

Forum połączyło młodych ludzi, którzy mają podobne zainteresowania jednak potrzebują pomocy w podjęciu decyzji. Dzięki tej inicjatywie uczniowie mogą wymieniać się wiedzą i doświadczeniami. Młodzież mogła uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące poszczególnych szkół bezpośrednio od swoich starszych kolegów i koleżanek.

REKLAMA

Organizatorem Forum Edukacyjnego był Urząd Miasta Ostrołęki.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex