13.1 C
Ostrołęka
niedziela, 22 września 2024 r.

Tęcza Łyse górą nad Troszynem

Tęcza JBB pokonała KS CK Troszyn w kolejnym przedsezonowym sparingu. Gospodarze z Łysych okazali się drużyną zdecydowanie lepszą, o czym może świadczyć wynik 5:1. Pierwszą bramkę już w 7. minucie zdobył Marek Cichy. Jednak Tęcza nie zwolniła tempa. Do przerwy podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego prowadzili 3:0, po golach Rafała Domiana i Marka Kaliszewskiego, który pokonał bramkarza KS CK Troszyn, strzałem z rzutu karnego.

Fotograf ślubny Malwina Łuba

W drugiej połowie, gra obu ekip nie uległa zmianie. Tęcza nadal była stroną przeważającą w spotkaniu. W 64. minucie meczu, wynik na 4:0 podwyższył Marek Kaliszewski, a w 82. minucie, drugie trafienie zanotował Marek Cichy. Goście z Troszyna zdołali odpowiedzieć tylko jedną bramką, strzeloną przez Piotra Bałasa. Dla KS CK Troszyn była to pierwsza porażka w sparingach przed zbliżającym się sezonem w lidze okręgowej.