4.4 C
Ostrołęka
poniedziałek, 21 października 2024 r.

Świt Baranowo pokonał Jantar Parciaki 3:1

Na koniec rozgrywek w rundzie jesiennej ekipa Świtu Baranowo pokonała Jantar Parciaki 3:1. Widzowie aż do 69 minuty musieli czekać na bramkę. Do siatki po raz pierwszy trafił Mateusz Rybka, kolejny gol padł po strzale Pawła Lenarciaka a na 0-3 podwyższył Artur Sakowski. W końcówce piłkarze Jantaru zdołali ustrzelić bramkę. Na listę strzelców Parciak wpisał się Paweł Ścibek. Rzutu karnego w 92 minucie nie wykorzystał Paweł Lenarciak.

Fotograf ślubny Malwina Łuba

W innych spotkaniach B-klasy Krasnosielc pokonał Mystkówiec 6:3, Lipniki zremisowali z Łęgiem Przedmiejskim 2:2 a w meczu na szczycie Goworowo podzieliło się punktami z Krzyniakiem.

Do wiosny pozycje lidera zatrzyma więc Orz Goworowo, tuż za nim GKS Krzyniak, Łęg Przedmiejski i Świt Baranowo. 5 miejsce Mystkówiec, dalej Krasnosielc, Lipniki a tabelę zamyka Jantar Parciaki.

Jantar Parciaki – Świt Baranowo 1:3 (0:0)

0-1  Mateusz Rybka 69 min
0-2  Paweł Lenarciak 72 min
0-3  Artur Sakowski 81 min
1-3  Paweł Ścibek 90+1 min