back to top
9.5 C
Ostrołęka
środa, 1 kwietnia 2026 r.

Sukces uczniów I LO w Podlaskim Konkursie Chemicznym

REKLAMA

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Bema w Ostrołęce – Mateusz Paździor z klasy IV D oraz Franciszek Pakieła z klasy III D – zostali laureatami Podlaskiego Konkursu Chemicznego (edycja 2025/2026).

30 marca uczniowie klasy III D uczestniczyli w uroczystej gali wręczenia nagród na Wydziale Chemii Uniwersytetu w Białymstoku, gdzie z dumą wspierali swoich kolegów. Podczas wizyty wysłuchali wykładu prof. dr hab. Ryszarda Łaźnego pt. 'Kto się (nie) boi promieniowania jądrowego?”, poznali działalność Koła Naukowego 'Pozyton”, a na zakończenie wzięli udział w spotkaniu 'Herbata z Chemikami”, które stworzyło przestrzeń do rozmów ze studentami i pracownikami naukowymi.

REKLAMA

Dyrektor szkoły, Hanna Piersa przekazała gratulacje laureatom, podkreślając ich ogromną pracę i godne reprezentowanie szkoły.

fot. I LO

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex