26.1 C
Ostrołęka
niedziela, 22 września 2024 r.

SPS VOLLEY OSTROŁĘKA POKONAŁ PNH WARSZAWA. TO SZÓSTA WYGRANA NASZYCH SIATKARZY

W szóstym spotkaniu IV ligi seniorów SPS Volley Ostrołęka pokonał PNH Warszawa. Wygrana naszych siatkarzy, którzy do tej pory nie zanotowali przegranej, była pod ciągłą kontrolą.

Fotograf ślubny Malwina Łuba

Gospodarze dobrze rozpoczęli spotkanie. Do połowy seta gra była wyrównana. Jednak od tej chwili sytuacja zmieniała się z każdą kolejną piłką. Ostrołęczanie postawili swoją zaporę, dodając dobry atak. Komfort psychiczny rósł z sekundy na sekundę. W końcówce nic nie pomieszało szyków naszym siatkarzom. Ostrołęczanie wygrali 25:21.

Drugi set to mocne wejście naszej drużyny. Kilka szybko zdobytych punktów po ładnych akcjach ostrołęczan i znów w szeregach warszawskiej drużyny pojawił się problem. Z boku wyglądało to na chwilową bezradność. Ostrołęczanie kontrolowali spotkanie oddalając się przeciwnikowi. W końcówce jednak nastąpiło rozprężenie i uciekło nam kilka punktów. Po chwili wiadomo było, że nie miało to większego znaczenia. Kolejny set padła naszym łupem.

W trzeciej odsłonie trener Karol Zubrzycki dał szansę gry pozostałym zawodnikom. Trwał wyścig o każdy punkt. Jednak w szeregi Volleya wkradł się przestój. PNH Warszawa szybko wykorzystała chwilę i doprowadziła do stanu spotkania 16:10. Liczne wskazówki z ławki trenera, uspokoiły grę. Znów zaczęliśmy grać swoje i maksymalnie utrudniliśmy grę naszym rywalom. Chciało się krzyczeć brawo! Końcówkę rozstrzygnęliśmy na swoją korzyść. SPS Volley Ostrołęka wrócił do domu wciąż niepokonany.

PNH Warszawa – SPS Volley Ostrołęka 0:3 (21:25, 16:25, 20:25)

Skład SPS Volley Ostrołęka: Osiecki, Damięcki, Kuczyński (l), Gaładyna, Brzostek, Boros, Jakubowski, Małkowski, Zalewski, Piasta, Mierzejewski.