back to top
7.6 C
Ostrołęka
wtorek, 25 lutego 2025 r.

’Słoneczny” x 2 w trasie!

REKLAMA

Pociągi 'Słoneczny” i 'Słoneczny – BIS” rozpoczęły kursowanie.

Na pokład 'Słonecznego – BIS” 25 czerwca wsiedli wraz z podróżnymi prezesi Kolei Mazowieckich, którzy osobiście przywitali podróżnych.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Po dwóch latach przerwy spowodowanej epidemią COVID-19 w trasę nad morze wyruszyły 'Słoneczny” oraz 'Słoneczny BIS” – specjalne wakacyjne pociągi spółki Koleje Mazowieckie. Mówi prezes zarządu Robert Stępień.

To 16. Edycja połączenia KM z Mazowsza na Pomorze. 'Słonecznym” pasażerowie mogą podróżować codziennie. Jest przede wszystkim szybko. Z serca Polski nad samo morze dojedziemy w zaledwie trzy godziny. Do tego podróżujemy w komfortowych warunkach. I cena połączenia też wydaje się całkiem korzystna. Nic tylko wsiadać do pociągu – zachęca przewodniczący sejmikowej komisji polityki społecznej i prorodzinnej Piotr Kandyba.

Bilety na pociągi: 'Słoneczny” i 'Słoneczny – BIS” można kupić na stronie internetowej, w aplikacjach mobilnych, w kasach biletowych, w biletomatach oraz u kierownika pociagu.

Szczegóły na stronie: https://sloneczny.mazowieckie.com.pl/

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex