back to top
25.4 C
Ostrołęka
piątek, 8 sierpnia 2025 r.

Rzekuń inwestuje w przyszłość. Wicekurator Artur Nawrot z wizytą w gminie

REKLAMA

Gmina Rzekuń od kilku lat konsekwentnie realizuje ambitną strategię rozwoju infrastruktury oświatowej. Inwestycje w żłobki, przedszkola i szkoły stanowią jeden z filarów lokalnej polityki samorządowej.
Postępy tych działań osobiście ocenił wicekurator oświaty Artur Nawrot. Mówi wójt Bartosz Podolak.

Gmina Rzekuń pokazuje, że nawet w niewielkich miejscowościach można tworzyć nowoczesne i dobrze zarządzane placówki edukacyjne.

REKLAMA

Prace postępują zgodnie z harmonogramem, a inwestycja ma istotnie poprawić warunki nauczania i dostępność dla uczniów z tej części gminy. Nowe sale lekcyjne, zaplecze sanitarne i przestrzenie wspólne stworzą nowoczesne środowisko edukacyjne dostosowane do potrzeb współczesnej szkoły.

Zrealizowane inwestycje już służą mieszkańcom
Obiekty te zostały wysoko ocenione pod względem funkcjonalności, standardu wykonania i dbałości o potrzeby najmłodszych.

Podkreśla Artur Nawrot .

Rzekuń pokazuje, że oświata może być wizytówką samorządu – przemyślana, dobrze zarządzana i dostosowana do realnych potrzeb mieszkańców.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA
Bezpieczne wakacje baner

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex