back to top
11.7 C
Ostrołęka
poniedziałek, 30 marca 2026 r.

Program dofinansowania wymiany źródeł ciepła i montażu kolektorów słonecznych w Gminie Kadzidło

REKLAMA

W Gminie Kadzidło rusza nowy nabór wniosków na dofinansowanie wymiany źródeł ciepła oraz montażu kolektorów słonecznych. Od 1 kwietnia mieszkańcy mogą ubiegać się o dotacje w ramach programu poprawy jakości powietrza.

Dofinansowanie obejmuje likwidację starego źródła ciepła i montaż nowego urządzenia, a także instalację kolektorów słonecznych. Maksymalna kwota dotacji wynosi 6 tysięcy złotych na jedno zadanie. Wnioski będą rozpatrywane według kolejności wpływu, aż do wyczerpania środków przewidzianych w budżecie gminy.

REKLAMA

Dokumenty należy składać do 30 września w Urzędzie Gminy Kadzidło. Program obejmuje wyłącznie inwestycje realizowane po podpisaniu umowy z gminą, a wszystkie zadania muszą zostać zakończone do 16 listopada.

Przed złożeniem wniosku mieszkańcy powinni zapoznać się z uchwałą Rady Gminy Kadzidło określającą zasady udzielania dotacji. Szczegółowe informacje dostępne są w urzędzie oraz pod numerem telefonu 29 761 80 16, wewnętrzny 34.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex