7.7 C
piątek, 18 października 2024 r.

Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce Juniorów

W sobotę 10 czerwca odbyły się w Łomży Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce Juniorów. Wystartowała w nich 4 osobowa reprezentacja klubu Siódemka Ostrołęka. Najlepiej wypadła Marta Łada, która wywalczyła brązowy medal w biegu na 400m, a wynikiem 59,86s poprawiła swój rekord życiowy na tym dystansie.

5 miejsce w biegu na 400m przez płotki – także z rekordem życiowym poprawionym o ponad 1,5s; zajęła Paulina Pilarska osiągając na tym dystansie czas 69,08s.

6 w biegu na 800m była Sara Pons z czas 2:23,28s (‘życiówka” poprawiona o ponad 2 sekundy). Także 6 miejsce zajęła Victoria Ejzemberg przebiegając dystans 400m w czasie 63,78s.