26.1 C
Ostrołęka
piątek, 20 września 2024 r.

OSTROŁĘCKI SIATKARZ NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM MISTRZOSTW

Adam Jakubowski – ostrołęcki siatkarz – wygrał Mistrzostwa w Piłce Siatkowej 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej. Tym samym dostarczył wiele radości kibicom oraz klubowi SPS Volley Ostrołęka, którego barwy reprezentuje na ligowych parkietach.

Fotograf ślubny Malwina Łuba

Po pięciu dniach morderczej walki nasz zawodnik sięgnął po najwyższą wygraną. 13 lutego wraz z drużyną  z Ośrodka Radioelektronicznego z Przasnysza w finałowej walce pokonał przeciwnika, zdobywając złoto. Drugie miejsce powędrowało do 15. Brygady Zmechanizowanej z Giżycka, a trzecie miejsce wywalczył 4. Pułk Chemiczny z Brodnicy.

W trakcie mistrzostw przyznano wyróżnienia dla najlepszych zawodników:

– najlepszy przyjmujący – kpt. Konrad Korba (2 ORel),

– najlepszy rozgrywający – st. szer. Tomasz Osiecki (15BZ),

– najlepiej atakujący st. szer. Michał Wańczuk (4pchem).

Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw został szer. Adam Jakubowski (2 ORel).

Puchary, medale oraz wyróżnienia wręczał dowódca 20. Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej, płk dypl. Piotr Żurawski.

W imieniu zarządu oraz klubu SPS Volley Ostrołęka gratulujemy Adamowi Jakubowskiemu!