Orszak 3 Króli przeszedł ulicami Ostrołęki

REKLAMA

6 stycznia Orszak Trzech Króli już po raz czwarty przemaszerował ulicami Ostrołęki. W barwnym pochodzie udział wzięło ponad dwa tysiące mieszkańców miasta i okolic. Tegorocznej edycji towarzyszyło hasło  'Pokój i dobro’.

REKLAMA

Poinformował radny Michał Skowroński, rzecznik Orszaku.

Trzech Mędrców do  stajenki prowadziły rodziny, grupy szkolne, przedstawiciele samorządu i duchowieństwa.  Spotkanie zakończyła Msza Święta odprawiona w hali im. Arkadiusza Gołasia.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT