Nowa hala targowa już w przyszłym roku

REKLAMA

Już w przyszłym roku przy ulicy Prądzyńskiego będzie funkcjonowała hala targowa. Budynek będzie miał dwie kondygnacje. Parter zagospodarują wspólnicy spółki Kurpiowskie Centrum Handlowo-Usługowe, piętro natomiast będzie przeznaczone pod wynajem, tam też zostanie wybudowany parking. Dzisiaj, 3 września dokonano uroczystego wmurowania Kamienia Węgielnego i Aktu Erekcyjnego pod budowę obiektu.

REKLAMA

Podkreśla prezes KCH-U Stanisław Ścibek.
Po wybudowaniu Hali Targowej powstanie ok. 250 lokali handlowo – usługowych. Inwestycja niewątpliwie poprawi wizerunek miasta.  

Zaznacza prezydent Janusz Kotowski.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT