back to top
0.6 C
Ostrołęka
niedziela, 16 listopada 2025 r.

Natalia Nalewajk bez medalu ale z duchem walki

REKLAMA
wszystkie drogi prowadza do rzymu

Natalia Nalewajk z MKKK SHINKYOKUSHIN reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy w karate, które odbyły się w miniony weekend w Danii.

REKLAMA

Zawodniczka z Ostrołęki świetnie się spisała dążąc do celu, aby dostać się do reprezentacji kraju musiała stoczyć wiele trudnych i zwycięskich walk. Z Mistrzostw Natalia wróciła bez medalu, ale jak podkreśla sensei Artur Prusiński, pokazała na macie polskiego ducha walki i wysokie umiejętności techniczne karate.

Mimo braku miejsca na podium  start w Mistrzostwach Europy to wielkie wyróżnienie i mocne doświadczenie dla zawodnika. Przypominamy, że  na poprzednich Mistrzostwach Natalia wywalczyła brązowy medal.

Fot  MKKK SHINKYOKUSHIN

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex