15.5 C
piątek, 18 października 2024 r.

Narew 1962 Ostrołęka gromi lidera

Ogromna niespodzianka i duża dawka emocji towarzyszyła kibicom Nawii Ostrołęka, którzy w sobotę zasiedli na trybunach.

Tego nikt się nie spodziewał. Ostrołęczanie po dobrej i z pomysłem na grę pokonują lidera tabeli. Jak widać, taktyka którą przygotował trener, okazała się być idealna. Z pewnością goście nie tak wyobrażali sobie przebieg spotkania. W szóstej minucie, Narew po zdobyciu pierwszego gola zaznaczyła, że w tym starciu będzie walczyła o punkty. Kolejna bramka pada już w 37 minucie. Ostrołęczanie prowadzą 2:0.

Druga połowa przebiega nerwowo. Sypią się kartki lecz nie ma to wpływu na stan rywalizacji. Wynik zostaje obroniony i trzy punkty zostają w Ostrołęce.

Narew Ostrołęka – Mławianka Mława 2:0
Bramki: Staszczuk 6, Ochrimenko 37

Narew Ostrołęka: Stepnowski (ŻCZ) – Niedźwiecki, Dąbrowski, Ochrimenko – Ziemak, Małkiewicz (90. Radczenko), Strzeżysz (70. Białobrzeski), Gałązka – Kraska (80. B. Bieńkowski), Olesiński, Staszczuk (75. Karwowski).