back to top
17 C
Ostrołęka
piątek, 13 marca 2026 r.

Młodzi siłacze staną do rywalizacji. Zawody dla młodzieży już 28 marca

REKLAMA

28 marca o godz. 10.00 w Siłowni Kurpiowskiej przy ul. Dzieci Polskich 11 odbędą się zawody kierowane do osób w wieku od 15 do 19 lat. Wydarzenie skierowane jest do uczniów ostrołęckich szkół.

Organizatorzy zapowiadają emocjonujące zmagania w kilku konkurencjach siłowych oraz w kategorii sylwetkowej. Uczestnicy będą mogli wybrać jedną lub dwie konkurencje sportowe, a dodatkowo – niezależnie od nich – wystartować w kategorii sylwetki atletycznej. Możliwy jest także start tylko w jednej wybranej konkurencji.

REKLAMA

Zapisy na zawody prowadzone będą do 24 marca w siedzibie KSS Kuźnia przy ul. Skierkowskiego 15 oraz w zaprzyjaźnionych klubach: Kuźnia Gym przy ul. 11 Listopada 9, Siłowni Kurpiowskiej przy ul. Dzieci Polskich 11 oraz NEXT GYM przy ul. Fieldorfa Nila 13.
O udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

W programie zawodów znalazły się trzy konkurencje sprawnościowe: wyciskanie sztangi, podciąganie na drążku oraz pompki.

Oprócz zmagań siłowych rozegrana zostanie także konkurencja sylwetki atletycznej, oddzielnie dla kobiet i mężczyzn oraz w dwóch kategoriach wiekowych: do 17 lat oraz od 18 lat. Organizatorzy podkreślają, że w tej części zawodów mogą wystartować osoby, które nie brały wcześniej udziału w zawodach wyższej rangi. Zawodnicy zaprezentują zestaw obowiązkowych póz, na podstawie których sędziowie ocenią proporcje i rozwój muskulatury.

Wszystkie konkurencje będą rozgrywane w kategoriach damskich i męskich.
Na zawodników czekać będą nagrody rzeczowe, statuetki, puchary oraz pamiątkowe koszulki.

W skład jury wejdą znani przedstawiciele świata sportu. Organizację wydarzenia wsparli Prezydent Miasta Ostrołęki Paweł Niewiadomski, radna Rady Miasta Ostrołęki Ewa Krupka oraz Starosta Powiatu Ostrołęckiego.

Radio OKO objęło wydarzenie patronatem medialnym.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100057273678451&locale=pl_PL

https://www.facebook.com/profile.php?id=100083062523957

https://www.facebook.com/profile.php?id=61554915209945

Instagram kuznia_ostroleka

Instagram next_gym_ostroleka

TikTok kss.kuznia

https://www.facebook.com/aterrapl?locale=pl_PL

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex