Marzanna spłonęła na miejskiej plaży

REKLAMA

Kilkudziesięciu motocyklistów wzięło udział w VI MotoMarzannie, która została zorganizowana 19 marca przez Ostrołęcką Grupę Motocyklową. Miłośnicy jednośladów ulicami miasta powieźli kukłę na plażę przy ulicy Wioślarskiej gdzie spłonęła, symbolizując w ten sposób pożegnanie zimy.

REKLAMA

W tym roku do akcji przyłączyły się również Ostrołęckie Morsy, które na powitanie wiosny zachęcały do wspólnej kąpieli w Narwi.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT