back to top
23.7 C
Ostrołęka
czwartek, 7 sierpnia 2025 r.

Małgorzata zbiera na wolontariusza

REKLAMA

Małgorzata z Ostrołęki to niezwykła dziewczyna o wielkim sercu i jeszcze większym talencie. Mimo, że porusza się na wózku i choruje na przepuklinę oponowo-rdzeniową, nie traci pogody ducha.

Teraz Gosia przygotowuje się do kolejnego turnusu w Brańszczyku – miejscu, które daje jej prawdziwy odpoczynek. Aby mogła tam pojechać, potrzebna jest pomoc w sfinansowaniu pobytu wolontariuszki, która będzie jej towarzyszyć i wspierać w codziennych czynnościach. Podopieczni płacą tylko za siebie – nie za wolontariusza – a koszty są wysokie: leki, sprzęt, dojazd.

REKLAMA

Dlatego wesprzyjcie Małgosię i sprawcie, by mogła znów cieszyć się turnusem pełnym radości, przyjaźni i twórczości. Każda złotówka to krok bliżej do spełnienia jej marzenia.

Link do zbiórki:
https://przypnijskrzydla.drabinajakubowa.pl/?page=zbiorka&id=882#

Fot. Drabina Jakubowa

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA
Bezpieczne wakacje baner

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex