Leszek Sokoll gościł w Galerii Ostrołęka

REKLAMA

’Będę długo malował, bo szukam pretekstu, żeby przyjechać do Ostrołęki” – mówił podczas wczorajszego wernisażu Leszek Sokoll. Na wystawie 'Dyskretny urok przemijania”malarz prezentuje swoje najnowsze obrazy.

REKLAMA

Autor wspomniał o zmianach jakie pojawiają się we wszystkich dziedzinach życia i odniósł je do swojej twórczosci.

Wystawa prezentowana jest w Galerii Ostrołęka.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT