back to top
5.1 C
Ostrołęka
czwartek, 13 listopada 2025 r.

Koncert dla Hani

REKLAMA
wszystkie drogi prowadza do rzymu

10 września na scenie przy Kupcu odbędzie się koncert dla Hani. Organizatorami są Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Ostrołęka i Radio OKO. Na imprezie zaprezentują się m.in. Forma 5 Club, UKS Gladiator, Grupo Capoeira Brazil, MOPR przygotowal też coś dla najmłodszych, będą też występy muzyczne. Podczas koncertu zbierane będą pieniądze na leczenie małej Hani.

REKLAMA

Hani urodziła się z rzadką wadą układu kostnego, wrodzonym niedorozwojem kości udowej. Wada powoduje, że wzrost calej prawej nóżki jest słabszy. Już teraz różnica w długości między obiema nóżkami wynosi ponad 5 cm i będzie się stale pogłębiać. Po osiągnięciu dojrzałości kostnej może wynieść ponad 30 cm. Aby tego uniknąć konieczne będą liczne i kosztowne operacje. Do tego czasu niezbędna jest regularna rehabilitacja, a gdy Hania zacznie podejmować pierwsze próby stawania, potrzebna będzie również orteza.

Fundacja 'Zdążyć z pomocą’ Bank BPH S.A  15 1060 0076 0000 3310 0018 2615  tytułem: 29338 Lewandowska Hanna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex