back to top
13.9 C
Ostrołęka
środa, 18 marca 2026 r.

Koncert Chóru Cantiamo i solistów w MŻW

REKLAMA

Koncert uczniów oraz chóru Państwowej Szkoły Muzycznej odbędzie się 19 marca w Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce. Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie utwór 'To Love” autorstwa Philippe’a Lamourisa.

Na scenie wystąpi chór Cantiamo pod dyrekcją Doroty Rypiny-Gałązki, a także soliści: Julian Borowy na trąbce, Weronika Kaczyńska przy fortepianie, Dominik Modzelewski na gitarze oraz Łucja Szymańska na flecie.

REKLAMA

Koncert połączony będzie ze zbiórką funduszy na wyjazd chóru do Brukseli. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wesprzeć młodych muzyków, nabywając cegiełki o wartości 20 zł. Istnieje również możliwość dokonania wpłaty na konto Stowarzyszenia Przyjaciół Państwowej Szkoły Muzycznej w Ostrołęce.

Współorganizatorem wydarzenia jest Muzeum Żołnierzy Wyklętych. Początek o godz. 17.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex