back to top
4.6 C
Ostrołęka
poniedziałek, 17 listopada 2025 r.

’Komiks – sztuka czy kicz?’ – zajęcia w muzeum

REKLAMA
wszystkie drogi prowadza do rzymu

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza 20 kwietnia na spotkanie ze Stanisławem Orłowskim pt. 'Komiks – sztuka czy kicz?”. Inicjatywa jest częścią cyklu imprez związanych z nową wystawą czasową 'Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia” , która prezentowana jest od 8 kwietnia.

REKLAMA

Stanisław Orłowski – Konferansjer, kabareciarz, aktor-amator, piosenkarz, autor tekstów piosenek, wierszy i scenariuszy, współzałożyciel Kabaretu Szuje i Grupy Nie Oni Jedni doskonale zna temat. Komiks towarzyszy mu od najmłodszych lat. Swoją wiedzę zdobywał przez ponad trzy dekady.

Spotkania w  muzeum zaplanowano w godzinach 9, 11 i 13.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex