back to top
16.3 C
Ostrołęka
czwartek, 25 września 2025 r.

Kolejny pijany kierowca

REKLAMA

Policjanci z ostrołęckiego Wydziału Ruchu Drogowego dbają o bezpieczeństwo na drogach miasta i powiatu. Jednym z elementów jest zatrzymywanie pijanych kierowców.

Wczoraj przed północą mundurowi zauważyli w centrum Ostrołęki audi, którego kierujący nie był w stanie utrzymać toru jazdy. Zatrzymali go do kontroli. Za kierownicą siedział 31-letni ostrołęczanin. Od mężczyzny wyraźnie czuć było alkohol. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

REKLAMA

Nieodpowiedzialny kierowca odpowie przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo to jest zagrożone karą do 3 pozbawienia wolności.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA
Bezpieczne wakacje baner

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex