back to top
16.7 C
Ostrołęka
czwartek, 24 lipca 2025 r.

Klub Oczko zaprasza na spektakl 'Gospodarstwo Grobowiec’

REKLAMA

W sobotę, 26 lipca klub OCZKO w Ostrołęce zaprasza na wyjątkowy spektakl Ostrołęckiej Sceny Autorskiej – 'Gospodarstwo Grobowiec”.

Pewna para chce wypocząć na łonie natury. Po przyjeździe do gospodarstwa agroturystycznego obserwują w swoim otoczeniu niepokojące zjawiska…Nie tylko gospodarz wydaje się podejrzany, ale sam dom, w którym mieszkają, sprawia wrażenie, jakby bardzo chciał się pozbyć wczasowiczów.

REKLAMA

Wystąpią: Milena Pakuła-Szewczyk, Ewa Krupka, Mariola Nowicka, Anna Filochowska, Arkadiusz Pokornicki, Michał Nowak. Scenariusz i reżyseria: Julia Małkowska.

Spektakl dla widzów powyżej 16 roku życia. Początek o godzinie 18. Wstęp wolny.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex