back to top
17.4 C
Ostrołęka
środa, 14 maja 2025 r.

„Jazda” Muriel Spark – arcydzieło światowej literatury po raz pierwszy po polsku.

REKLAMA

„Jazda” Muriel Spark – arcydzieło światowej literatury po raz pierwszy po polsku


Lise leci na południe Europy. Ma starannie przygotowane strój i plan: spotka się z pewnym mężczyzną. Jeszcze nie wie, kim on jest, ale już wie, że on na nią czeka. Następnego dnia policja znajduje ciało brutalnie zamordowanej kobiety. Z zapartym tchem śledzimy kilkanaście ostatnich godzin życia bohaterki, próbując zrozumieć, co doprowadziło do jej śmierci.

REKLAMA

🔥Nic tu nie jest zwyczajne: ani język, ani forma, ani bohaterka. Ekscentryczna, niewygodna i zuchwała. Ta opowieść to jazda bez trzymanki – MARIA PESZEK

🔥W błyskotliwie mrocznej powieści Muriel Spark poszukiwanie przygody, seks i obsesyjne doświadczenia prowadzą do samozniszczenia – THE BOOKER PRIZE

Książkę recenzuje Wojciech Dudkowski.

Wydawnictwo – Znak.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex