back to top
5.8 C
Ostrołęka
czwartek, 27 lutego 2025 r.

Gminne źródełko dla mieszkańców i czworonogów

REKLAMA

Przy rzekuńskich pumptrackach i skateparku, powstało pierwsze gminne, publiczne źródło. Mogą tam ugasić pragnienie nie tylko miłośnicy wyczynowej jazdy na rowerze, deskorolce czy hulajnodze, ale również spacerowicze. Co warte uwagi, powstał również kran i specjalna miska dla psów.

Jak podkreśla wójt – urządzenie jest bezpieczne, higieniczne, a zarazem komfortowe. Wyregulowany strumień wody pozwala wygodnie napić się bezpośrednio z poidełka oraz uzupełnić bidon.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Ze względów bezpieczeństwa obowiązuje zakaz mycia rąk, prania oraz używania jakichkolwiek detergentów.

Fot. Urząd Gminy Rzekuń.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex