Dobro i Rock N’Roll

REKLAMA

Dobra energia wypełniła w niedzielne popołudnie plac przy Kupcu w Ostrołęce. W koncercie charytatywnym pod nazwą 'Dobro i rock n roll” wystąpili artyści z Klubu Oczko OCK oraz zespoły Crowley, Na Przekór, MadBee i Dracoaster, tym samym włączając się w akcję charytatywną pomocy dla Dobrusi.

REKLAMA

Poinformowała Aleksandra Kowalewska, kierownik Klubu Oczko.

To już trzeci koncert zorganizowany w mieście dla Dobrusi. Do tej pory na leczenie dziewczynki, dzięki życzliwości Ostrołęczan zebrano ponad 14 tysięcy złotych.

fot. Krupek

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT