back to top
18.9 C
Ostrołęka
czwartek, 18 września 2025 r.

Dave Ellis zamieszkał w Różanie

REKLAMA

Charyzmatyczny gitarzysta, wokalista i kompozytor, który obecny jest na brytyjskiej, europejskiej i amerykańskiej scenie bluesowej  Dave Ellis zamieszkał w Różanie.

REKLAMA

Na gitarze zaczął grać w wieku 9 lat a swój pierwszy koncert dał w 1983 roku, kiedy był nastolatkiem. Od tego czasu prowadzi własny zespół, występuje solo, a także w duecie z wirtuozem gitarowej techniki 'slide’ – Papa George’em.

Mówiła Aleksandra Warsztocka, dyrektor Gminnego Ośrodka Upowszechniania Kultury w Różanie.

Ellis ma na swoim koncie występy na wielu prestiżowych festiwalach bluesowych Europy. Nagrał jedenaście albumów solowych. Każdy z nich był entuzjastycznie przyjmowany przez publiczność i krytyków.

 

 

fot. mmdebica.eu

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA
Bezpieczne wakacje baner

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex